Το CannabisHellas.com ...

...είναι μια διεθνής επιστημονική ιστοσελίδα που υπερασπίζεται τα δικαιώματα των φίλων της κάνναβης.

Δεν προτείνουμε ...

... σε κανέναν να υιοθετήσει ή να μιμηθεί τις συνήθειες που ίσως αναφέρονται σε αυτήν την ιστοσελίδα

logo_500_250.png

Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Νομικά θέματα - οι νόμοι και τα δικαιώματα μας

ΘΕΜΑ: Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ

Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ 11/08/2013 00:06 #1

• panosb
  • Το Άβαταρ του/της panosb
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Κάρμα: 0
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.. ΤΟ 2002 ΕΙΧΑ ΣΥΛΗΦΘΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΜΟΥ 5g ΙΝΔΙΚΗΣ ΚΑΝΑΒΗΣ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΧΡΗΣΗ.ΠΕΡΑΣΑ ΑΥΤΟΦΟΡΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ..ΜΕΤΑ ΛΟΓΩ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗΣ ΑΛΛΑΞΑ ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ ΔΗΛΩΣΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΜΟΥ ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΟΥ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟΥ,ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΜΟΥ ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ. ΔΕΝ ΜΕ ΒΡΗΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΙΧΟΚΟΛΛΗΣΑΝΕ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΑΘΗΝΑΙΩΝ,ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΔΙΚΑΣΤΩ ΕΡΗΜΗΝ.......ΜΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΤΥΠΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ΤΗΣ ΤΡΟΧΑΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΟΔΗΣΑΝΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΦΩΡΟ, ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΙΝΗ ΦΥΛΑΚΙΣΗΣ 5 ΜΗΝΩΝ ΜΕ 2 ΕΤΗ ΑΝΑΣΤΟΛΗ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕ ΠΗΓΑΝΕ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΗΝ ΦΥΛΑΚΗ 1500ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΑ ΕΦΕΣΗ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΑΝΑΒΟΛΕΣ ΑΠΟΡΙΨΑΝΕ ΤΗΝ ΕΦΕΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΥΤΕ Ο ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΙΣ...........ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΟ ΠΟΙΝΙΚΟ ΜΟΥ ΜΗΤΡΩΟ.....Η ΑΝ ΑΥΤΟ ΠΑΡΑΓΡΑΦΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΦΙΕΡΩΣΕΙ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ 11/08/2013 00:31 #2

• nataraja
  • Το Άβαταρ του/της nataraja
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 16
  • Κάρμα: 14
Απο οτι ξερω τετοιες περιπτωσεις δεν επιβαρύνουν το μητρωο απλα ισως να καταγραφεί στην εισαγγελια μεχρι να λυξει η αναβολη.
Αυτο μου το ειπε δηκιγορος για μια υποθεση πολυ βαρίτερη απο την δικια σου . Λογικα για εσενα θα ειναι ευνοηκοτερα τα πραματα αλλα στο ελλαδισταν ποτε δεν εισαι σιγουρος.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": panosb
Kunena Φόρουμ